Bloembollenvelden in en rond Lisse

Bloembollenvelden in en rond Lisse
We waren al jaren van plan om erheen te gaan en eindelijk kwam het er dan echt van; we bezochten de bloembollenvelden in en rond Lisse!
In de bloemetjes
Eindelijk gingen Martin en ik dan naar de bloembollenvelden in en rond Lisse. Dit uitje stond al jaren op onze bucket list en nu we er geweest zijn willen we weer! En meer! Want o, o, o, want zijn die velden vol kleurrijke en geurige (jammie en niet alleen de narcissen, maar ook de tulpen!) prachtig mooi. Voor iedereen die om welke reden dan ook niet in de gelegenheid is naar Lisse af te reizen, maakte ik foto’s. Een selectie daarvan zie je hier. Kijk op Instagram als je meer foto’s van me wilt zien. Dit keer zal ik je niet vermoeien met eindeloos ‘ooooowwww en aaahhhh, hoe prachtig, mooi-commentaar’. Dus schenk een kop thee in, ga lekker zitten en geniet van deze immense wonderschone kleurenpracht. Want wat is Nederland mooi!
Prachtig he al die gekleurde velden? Ik woon in het dorpje naast Lisse en ook hier in Sassenheim hebben we prachtige bloemenvelden. Ieder jaar geniet ik van de mooie bloemen en de fijne mensen die hier op af komen..